
УМБ HOCO Excellent PD power bank with 2 way cable 10000mAh Q38 |2Type C/1Lightning, 20W/3A, PD/QC| black 6942007648059 (Чорний)
- Готово до відправки
- Код: mb-78489
899 ₴
764,15 ₴
-15%
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
УМБ HOCO Excellent PD power bank with 2-way cable 10000mAh Q38 |2Type-C/1Lightning, 20W/3A, PD/QC| (6942007648059) black
колір: Чорний
HOCO Excellent PD Power Bank Q38 – 10000mAh – портативний акумулятор з двостороннім кабелем для швидкої зарядки смартфонів та інших пристроїв. Підтримує PD/QC/FCP/AFC та оснащений цифровим LED-дисплеєм, який показує рівень заряду.
Основні характеристики:
✔ Ємність: 10000mAh (37Wh), номінальна – 5400mAh
✔ Вхід: USB-C1/C2: 18W; Lightning: 18W
✔ Вихід: USB-C1/C2: 20W (PD/QC/FCP/AFC); Lightning: 20W (PD/QC/FCP/AFC); загальний вихід: 5V/2A
✔ Індикатор: цифровий дисплей заряду батареї
✔ Матеріал: вогнетривкий корпус ABS+PC + літієвий акумулятор 21700
✔ Розмір: 78 × 64 × 26.5 мм
✔ Вага: 195 г
Зверніть увагу: Якщо ви використовуєте цей повербанк уперше, заряд батареї, що залишився, який відображається на дисплеї, може бути неточним. Після 1-2 разів повного заряджання та розряджання індикатор відкалібрується. Будь ласка, повторіть цей процес, якщо під час калібрування відключили електрику.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання QC| PD | Да |
| Дод. роз'єми | Type-c/lightning |
| Ємність | 10000mAh |
| Заводський артикул | 6942007648059 |
| Заряджання за технологією QI | Немає |
| Кабель в комплекті | Micro USB |
| Потужність (W) | 20W |
| Показник заряду | LCD Display |
| Сила струму (А) | 3.0A |
- Ціна: 764,15 ₴






