
Бездротовий маршрутизатор, мережеве обладнання, 4G LTE Wi Fi роутер, TL-MR6400 (Чорний)
- Немає в наявності
- Код: el-1186822
3 799 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бездротовий маршрутизатор, мережеве обладнання, 4G LTE Wi-Fi роутер, TL-MR6400
колір: Чорний
TP-LINK TL-MR6400
Бездротовий маршрутизатор N 4G LTE зі швидкістю 300 Мбіт/с
+ Спільний доступ до мережі 4G LTE з кількома Wi-Fi пристроями та швидкість завантаження до 150 Мбіт/с
+ Швидкість бездротової мережі N до 300 Мбіт/с
+ Вбудовані антени забезпечують стабільне бездротове з'єднання
+ Не потребує налаштування - просто вставте SIM-карту та увімкніть його, щоб насолоджуватися високошвидкісним доступом до Інтернету
+ Порт LAN/WAN надає можливості та гнучкість, дозволяючи вам вибрати тип з'єднання
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Користувальницькі характеристики | |
| 1 WAN | Да |
| 10/100M | 3 |
| 64, 128-bit WEP | Да |
| DHCP | Да |
| IEEE 802.11b | Да |
| IEEE 802.11g | Да |
| IEEE 802.11n | Да |
| Linux | Да |
| MacOS | Да |
| WPA - Wi-Fi Protected Access | Да |
| WPA2 - Wi-Fi Protected Access | Да |
| Windows 10 | Да |
| Windows 2000 | Да |
| Windows 7 | Да |
| Windows 8 | Да |
| Windows NT | Да |
| Windows Vista | Да |
| Windows XP | Да |
| Аксесуари в комплекті | Адаптер живлення, кабель Ethernet RJ45, короткий посібник зі встановлення |
| Вага без паковання | 0.6 |
| Вага в пакованні | 0.624 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц |
| Заводський номер | TL-MR6400 |
| Кількість антен | 4 |
| Наявність 3G | Да |
| Наявність 4G | Да |
| Обсяг | 0.004774 |
| Розмір | 202 × 163 × 33.6 мм |
| Швидкість передавання даних | 300 |
| Тип пристрою | Бездротовий роутер |
| Вимоги до електроживлення | Зовнішнє джерело живлення: 9 В/0,85 А |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 3 799 ₴






