
Маршрутизатор MERCUSYS MB112-4G N300 4G/LTE 1xFE LAN 1xFE WAN
- Готово до відправки
- Код: MB112-4G
1 699 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Опис Маршрутизатор MERCUSYS MB112-4G N300, 4G/LTE, 1xFE LAN, 1xFE WAN
Маршрутизатор MERCUSYS MB112-4G забезпечує швидкість 4G LTE до 150 Мбіт/с та Wi-Fi до 300 Мбіт/с. Підтримує до 32 пристроїв одночасно, має 1 порт LAN/WAN, 1 порт LAN і слот для Nano-SIM. Просте підключення без складних налаштувань.Карта Nano-SIM
Повністю сумісний з FDD-LTE і TDD-LTE для роботи з більшістю постачальників послуг по всьому світу. Вставте SIM-карту nano і увімкніть маршрутизатор, щоб поділитися мережею 4G LTE з кількома пристроями Wi-Fi.
Wi-Fi там, де вам це потрібно
Насолоджуйтесь неперевершеною зручністю та універсальністю, а також використовуйте швидкий і стабільний Wi-Fi, незалежно від того, перебуваєте ви вдома чи працюєте віддалено.
Надвисока швидкість 4G LTE для надійного Wi-Fi
Працюючи як маршрутизатор 4G, MB112-4G використовує технологію 4G LTE для досягнення надвисоких швидкостей до 150 Мбіт/с завантаження. Він також може використовувати мережу Wi-Fi з максимальною швидкістю 300 Мбіт/с на частоті 2,4 ГГц для ігор, потокового передавання, тощо.
Діліться Wi-Fi із друзями
З цим 4G-маршрутизатором без проблем сумісна велика кількість бездротових гаджетів. До 32 одночасних
підключень для планшетів, ноутбуків, мобільних телефонів та інших пристроїв.
Покриття сильним і стабільним сигналом
Внутрішні антени з високим коефіцієнтом посилення посилюють сигнал Wi-Fi, розширюють діапазон встановлення з'єднання та підвищують чутливість маршрутизатора.
Доступне резервне WAN-з'єднання
Завдяки функціональному порту WAN/LAN, MB112-4G може працювати як маршрутизатор, сумісний з кабельними, оптоволоконними
та DSL-модемами, або забезпечувати доступ до Інтернету для дротових пристроїв. Надійний доступ призначений для 32 пристроїв одночасно.
Просте налаштування та керування за допомогою програми MERCUSYS
Налаштуйте та керуйте своїм Wi-Fi через додаток MERCUSYS зі свого смартфона (Android, iOS).
Кнопка 4G
Увімкніть або вимкніть доступ до мережі 4G самостійно, щоб уникнути надмірного споживання.
Кнопка роумінгу
Якщо ваша SIM-карта 4G підтримує роумінг, ви можете легко ввімкнути або вимкнути його..
Встановлення ліміту
Встановіть максимальну кількість використовуваного потоку. А ще можна налаштувати отримання SMS-сповіщень при наближенні ліміту.







| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mercusys |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.47 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 165,97 x 95 x 61,05 |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діапазон частот | 2,4 рр.ц |
| Додатково | Dhcp-сервер |
| Допустима вологість під час зберігання | 5–90 % |
| Допустима вологість під час експлуатації | 10–90 % |
| Захист інформації | Wpa2-psk, Wpa-psk |
| Інтерфейс | 1x nanosim, 1 x lan/wan 10/100 Мбіт/с, 1 x lan 10/100 Мбіт/с |
| Кнопка скидання до заводських установок | Да |
| Комплектація | Адаптер живлення, Маршрутизатор, Кабель ethernet rj45, Інструкція зі швидкого встановлення |
| Максимальна швидкість з'єднання | 300 Мбіт/с |
| Об'єм в пакованні | 0.0030 м3 |
| Особливості | Кнопка wps/reset |
| Розмір в пакованні | 210 х 130 х 110 мм |
| Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | B/g/n |
| Стандарти | Ieee 802.11b, Ieee 802.11g, Ieee 802.11n |
| Температура зберігання | -40 ~60 ℃ |
| Температура експлуатації | 0–40 ℃ |
| Тип | Маршрутизатор |
| Тип модему | Зовнішній Lte-модем |
| Функції безпеки | Wpa-psk/wpa2-psk |
| Функції бездротового режиму | Wmm, увімкнути/вимкнути wi-fi, Розкладання wi-fi, JavaScript wi-fi |
- Ціна: 1 699 ₴







