
Смарт-розетка TP-LINK Tapo P100 2 шт/пак N300 BT 10A (TAPO-P100-2-PACK)
- Немає в наявності
- Код: TAPO-P100-2-PACK
799 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Смарт-розетка TP-LINK Tapo P100 2 шт/пак N300 BT 10A
TP-LINK Tapo P100 - це комплект із двох розумних розеток з підтримкою Wi-Fi стандарту N300 та Bluetooth. Вони дозволяють керувати електроприладами здалеку за допомогою мобільного додатку та надають можливість встановлення таймера та розкладу для автоматизації процесу. Кожна розетка має максимальне навантаження 10A.






Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий зв'язок | Да / 2,4 ГГц, Bluetooth / 4.2 (тільки для сполучення), Wi-fi / IEEE 802.11b/g/n |
| Вага в пакованні | 0.23 кг |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатково | Alexa, Google assistant |
| Кнопки | Кнопка живлення, Led-індикатор стану |
| Комплектація | Розумна розетка/x2, Інструкція зі швидкого настроювання |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Номінальний струм навантаження | 10a / 2300 Вт |
| Об'єм в пакованні | 0.0007 м3 |
| Живлення | 110-240 в / 50/60 Hz |
| Робоча вологість | Від 10% до 90% |
| Робоча температура | 0°c - 35°c |
| Розмір в пакованні | 80 х 110 х 80 мм |
| Розміри | 51 x 72 x 40 |
| Сертифікація | Ce, Rohs |
| Системні вимоги | Android / 4.3 або вище, Ios / 9.0 або вище |
| Стан | Нове |
| Тип | Розумна розетка |
| Колір | Білий |
- Ціна: 799 ₴







