
Розумна розетка компактна TP-LINK Tapo P100M N300 BT 10A (TAPO-P100M)
- Немає в наявності
- Код: TAPO-P100M
599 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Розумна розетка компактна TP-LINK Tapo P100M N300 BT 10A
Завдяки підтримці Matter використання однієї програми для керування всіма розумними пристроями більше не є фантастикою. Інтегруйте пристрої Tapo Matter у свої улюблені екосистеми, щоб створити єдиний розумний дім.







Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.12 кг |
| Гарантійний термін | 24 |
| Комплектація | Інструкція, Розумна wi-fi розетка |
| Максимальний струм | 10 |
| Матеріал | Ul94-v0 вогнестійкий пк |
| Об'єм в пакованні | 0.0004 м3 |
| Живлення | Мережа/100-240В |
| Робоча вологість | 10–90% |
| Робоча температура | 0 - 40°c |
| Радіочастота | 2,4 ггц / Протокол IEEE 802.11b/g/n, Bluetooth (лише для налаштування) |
| Розмір в пакованні | 60 х 80 х 90 мм |
| Розміри | 72 × 51 × 40 |
| Стан | Нове |
| Тип | Розумна кнопка |
| Колір | Білий |
- Ціна: 599 ₴








