
Розумна Wi-Fi лампа TP-LINK Tapo L610 N300 GU10 (TAPO-L610)
- Готово до відправки
- Код: TAPO-L610
399 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Розумна Wi-Fi лампа TP-LINK Tapo L610 N300 GU10
Внутрішнє освітлення, для елегантного декору. Плавно зменшуйте прожектор на 350 люмен. Відкрийте для себе неймовірне задоволення від Smart Spotlight, щоб зробити свій дім чудовим простором, налаштувавши Tapo L610 так, як хочеться. Відповідність будь-якому вбудованому світильнику. Універсальні світильники GU10 забезпечують велику зручність встановлення прожекторів. Будь-якому початківцю легко налаштувати його самостійно. При встановленні в деяких громадських місцях Smart Spotlight демонструє свої сильні сторони, що робить його широко використовуваним як варіант енергозберігаючого освітлення. Він досягає гарного балансу між інтенсивністю світла та загальним ніжним ефектом у просторі.ОСОБЛИВОСТІ
- Тепле світло 2700 K – створіть затишну та комфортну атмосферу в домі чи будь-якому іншому громадському місці
- З можливістю затемнення від 1 до 100% – Змінюйте яскравість до будь-якої бажаної яскравості відповідно до потреб, що постійно змінюються.
- Високий світловий потік – випромінює світло 350 лм, що є достатньо яскравим, щоб пролити світло на будь-який об’єкт.
- Цоколь лампи GU10 – добре сумісний із будь-якими світильниками GU10. Без додаткового тягаря для вашої першої спроби.
- Групування – керуйте всіма розумними прожекторами Tapo одним клацанням програми
- Енергозбереження – Зменште використання енергії, працюючи енергозберігаючи без втрати яскравості чи якості.
- Дистанційне керування – миттєво вмикайте та вимикайте прожектор, де б не були, за допомогою програми Tapo.
- Розклад – Попередньо встановіть фіксований розклад для автоматичного керування своїми смарт-пристроями.
- Таймер – Створіть списки таймерів зворотного відліку для більш точного контролю часу.
- Керування голосом – Керуйте своїми Smart Spotlights за допомогою голосових команд через Amazon Alexa або Google Assistant.
- Просте налаштування та налаштування – Не потрібен концентратор, швидко налаштуйте та легко керуйте через безкоштовну програму.









Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність | 2.9 Вт |
| Цоколь | GU10 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 350 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.06 кг |
| Вид | Керована |
| Діапазон температури довкілля | 0 ºc~ 40 ºc |
| Індекс передавання кольору CRI | ≥80 |
| Кількість ламп в пачці, шт. | 1 / + Короткий посібник |
| Напруга живлення | 220-240 в / 50/60 Гц |
| Об'єм в пакованні | 0.0002 м3 |
| Особливості | Протокол wi-fi: / IEEE 802.11 b/g/n; Частота Wi-Fi 2.4 Ггц |
| Розмір в пакованні | 50 х 50 х 70 мм |
| Регульована яскравість | Да / (тільки через додаток і голосом) |
| Сертифікація | Ce, Rohs, Erp, Rcm |
| Стан | Нове |
| Термін експлуатації лампи | 15000 год |
| Температура світіння | 2700 К |
| Тип лампи | Розумна лампа |
| Кут випромінювання | 40 ° |
| Еквівалент потужності | 50 Вт |
- Ціна: 399 ₴









