
Лампа настільна з акумулятором Philips Donutclip 3Вт 4000K 1200мАг USB-A білий (929003179707)
- Немає в наявності
- Код: 929003179707
799 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Лампа настільна з акумулятором Philips Donutclip 3Вт 4000K 1200мАг USB-A білий
Лампа для читання зі вбудованою літієвою батареєю для більшої зручності . Комфортне світлодіодне світло, яке приємне для ваших очей. Ступінчасте затемнення. Виберіть один із різних рівнів затемнення, щоб створити відповідний настрій на даний момент. EyeComfort для світла, яке приємне для очей.EyeComfort – легке світло для очей. Неякісне світло може викликати напругу очей. Оскільки багато хто з нас проводить час у приміщенні, як ніколи важливо правильно освітлити свій будинок. Продукти Philips відповідають суворим критеріям тестування, включаючи мерехтіння, стробоскоп, відблиски, передачу кольору та ефекти затемнення, щоб переконатися, що вони відповідають вимогам EyeComfort. Світлодіодні лампи Philips не тільки забезпечують комфортне світло, але й залишаються такими протягом усього терміну служби, забезпечуючи незмінну якість світла, потужність і колір протягом більше десяти років. Перемикайтеся на світло, яке приємне для очей.





Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Світловий потік | 175 лм |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 380 мм |
| Довжина | 99 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономна робота | От 5 до 35 часов / залежно від потужнсті випромінювання хв |
| Вага | 0.25 |
| Вага в пакованні | 0.38 кг |
| Можливість регулювання | Да |
| Час зарядки | 4 |
| Індекс передачі кольору | ≥90 |
| Клас пиловологозахисту IP | Ip20 |
| Монтаж | Настільний |
| Потужність | 3 |
| Призначення | Для читання |
| Об'єм в пакованні | 0.0021 м3 |
| Особливості | М'яка гусяча шия silence для перенапрямлення світла, Сенсорна клавіша для 3-рівневого затемнення, розсіювач у формі votex для рівномірного розподілу світла, Велика товщина утримання завдяки силіконовій гумовій шаї проти ковзання |
| Живлення | Usb порт, акумулятор/1200mAh (Lithium battery) |
| Розмір в пакованні | 170 х 70 х 180 мм |
| Термін служби (LED) | 15000 год |
| Температура світіння (LED) | 4000 к |
- Ціна: 799 ₴




