
Подарунковий набір для кухні Ardesto Christmas Gingerbread 3шт 100% бавовна (рушничок) 100% поліестер (прихватки) червоний
- Готово до відправки
- Код: ART14HGR
349 ₴
185 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
-47%
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Подарунковий набір для кухні Ardesto Christmas Gingerbread, 3шт, 100% бавовна (рушничок), 100% поліестер (прихватки), червоний
Стильний набір ARDESTO Christmas Gingerbread поєднує практичність і сучасний дизайн. У наборі рушничок для кухні розміром 38 × 63 см, виготовлений з 100 % бавовни, а також рукавичка та прихватка з поліестеру (верх) і бавовни (низ), які надійно захищають руки від опіку під час готування. Їх новорічний дизайн із мотивами пряників створює затишну атмосферу та додає святкового настрою. Для збереження первинного вигляду виробів варто дотримуватися рекомендацій щодо догляду: прати в машині за делікатного режиму (30 °C); сушити в машині за низької температури; прасувати за температури до 110 °C; не відбілювати, хімчистку заборонено. Набір буде вдалим подарунком для близьких і друзів.



Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Червоний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.18 кг |
| Вид | Подарунковий набір для кухні/3 предмети |
| Гарантійний термін | 1 |
| Дизайн | Gingerbread cookies |
| Колекція | Christmas gingerbread |
| Об'єм в пакованні | 0.0016 м3 |
| Розмір | 38х63/ручник, 18х20 см прихватка, 18х30 см рукавичка |
| Розмір в пакованні | 300 х 180 х 30 мм |
| Рекомендації щодо догляду | Прати в пральній машинці до 30 градусів у делікатному режимі, Не вибілювати, Хімчистка заборонена, Машинне сушіння за низької температури, Гладити за температури до 110 °C |
| Склад | 100% бавовна/ручник, 100% поліестер (верх)/прихватка, рукавичка, 100% бавовна (низ)/прихватка, рукавичка |
| Стан | Нове |
- Ціна: 185 ₴




