
Ліхтар VARTA Кемпінговий Indestructible L30 Pro IP67 IK08 до 450 люмен до 360 годин роботи 6хАА (18761101111)
- Немає в наявності
- Код: 18761101111
1 899 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Ліхтар VARTA Кемпінговий Indestructible L30 Pro IP67, IK08, до 450 люмен, до 360 годин роботи, 6хАА
Надзвичайно міцний ліхтар з амортизаційними прогумованими елементами Varta Indestructible L30 Pro. Має 4 рівня освітленості: високий, середній, низький, нічник. Режим нічного освітлення активується подвійним клацанням. Знімна головка і вбудований в основу гак дозволяють підвісити ліхтар. Оснащений дуже зручною і широкою ручкою зверху. Ліхтар має також клас удароміцності IK08, захист від води і пилу IP67.



Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Varta |
| Вага | 756.1 г |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.63 кг |
| Вид | Ліхтар кемпінговий |
| Час роботи | 360 |
| Діаметр ліхтаря | 98.3 мм |
| Довжина світлового променя | 20 м |
| Захищеність | Захист від води та пилу (ip67), Клас ударостійкості Bik08 |
| Джерело енергії | Батарейки |
| Потужність світлового потоку | 450 лм |
| Об'єм в пакованні | 0.0026 м3 |
| Особливості | 4 режими, Крюк для підвішування, Ударостійкі лінзи та відбивач, З амортизаційними прогумованими елементами, Дуже широка та зручна ручка зверху, Знімна головка |
| Розмір в пакованні | 90 х 120 х 240 мм |
| Режими освітлення | Високий, Низький, На 360°, Нічне світло, Середній |
| Елементи живлення | 6xаа |
- Ціна: 1 899 ₴




