
Кабель USB 2.0 Type C M M, 1.5 м, 60W Чорний, US286 UGREEN 50998 (Чорний)
- Немає в наявності
- Код: tdb-819886
249 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кабель USB 2.0 Type-C M-M, 1.5 м, 60W , US286 UGREEN
колір: Чорний
Ugreen USB 2.0 Type-C M-M (50998) - кабель для зарядки та передачі даних, який стане незамінним аксесуаром для власників смартфонів, ноутбуків, планшетів та інших пристроїв з роз’ємом USB Type-C.
Кабель має вихідну потужність 60 Вт та підтримує протоколи швидкої зарядки QC 4.0. Обмін даними здійснюється зі швидкістю 480 Мбіт/с.
Кабель Ugreen USB 2.0 Type-C M-M покритий термоеластопластом (TPE) та має зміцнені з'єднання зі штекерами, що забезпечує йому гнучкість на згинах. Довжина кабелю – 1,5 м.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0.054 |
| Вага нетто | 0.043 |
| Версія | USB 2.0 |
| Висота | 1 |
| Висота пакування | 1.5 см |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 1.5 |
| Довжина пакування | 13.5 см |
| Заводський номер | 6957303859986 |
| Мoдель | 50998 |
| Роз'єм 1 | Type-C |
| Роз'єм 2 | Type-C |
| Ширина | 1.2 |
| Ширина пакування | 19.5 см |
- Ціна: 249 ₴




