
USB Адаптер Baseus Ingenuity Series Mini OTG Adaptor Type C to USB A 3.1 Blue ZJJQ000003
- Немає в наявності
- Код: tdb-900038
309 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
USB Адаптер Baseus Ingenuity Series Mini OTG Adaptor Type-C to USB-A 3.1 Blue
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0.04 |
| Вага нетто | 0.005 |
| Висота | 0.85 |
| Висота пакування | 12 см |
| Гарантія | 6 |
| Довжина | 1.64 |
| Довжина пакування | 1 см |
| Мoдель | ZJJQ000003 |
| Роз'єм 1 | Type-C |
| Роз'єм 2 | USB Type-A |
| Тип підключення перехідника | татомаму |
| Ширина | 2.05 |
| Ширина пакування | 6.3 см |
- Ціна: 309 ₴









