
Розумні Wi Fi міні розетки, 2 шт у комплекті , P100 2 pack TP LINK TAPO P100(2-PACK) (Білий)
- Немає в наявності
- Код: el-1356332
999 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Розумні Wi-Fi міні розетки, (2 шт у комплекті), Tapo P100(2-pack) TP-LINK
колір: Білий
TP-LINK Tapo P100
Розумні Wi-Fi міні розетки
- Дистанційне управління — миттєво вмикайте і вимикайте підключені пристрої через додаток Tapo, де б ви не знаходилися
- Розклад — створіть розклад для автоматизації роботи пристроїв
- Таймер — створюйте списки таймерів зворотного відліку для підключених пристроїв
- Голосове управління — керуйте розумною розеткою голосовими командами за допомогою Amazon Alexa або Google Assistant
- Режим «Не вдома» — автоматично вмикає або вимикає пристрої в певний час, створюючи видимість, що вдома хтось знаходиться
- Компактний дизайн — невеликий розмір дозволить уникнути блокування сусідніх розеток
- Просте налаштування і використання — не потребує окремого центру управління, легке налаштування і управління за допомогою мобільного додатку
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Користувальницькі характеристики | |
| IEEE 802.11b | Да |
| IEEE 802.11g | Да |
| IEEE 802.11n | Да |
| iOS | Да |
| Аксесуари в комплекті | Quick Start Guide |
| Андроїд | Да |
| Вага без паковання | 0.15 |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Заводський номер | TAPO P100(2-PACK) |
| Мoдель | Tapo P100 (2-pack) |
| Обсяг | 0.0003506 |
| Розмір | 51x72.0x40 mm |
| Вимоги до електроживлення | AC 220-240 V~50/60 Hz 10 A |
| Колір | Білий |
- Ціна: 999 ₴

