
Розумний перемикач світла, 1 канальний 1 сторонній, TP LINK TAPO S210 (Білий)
- Готово до відправки
- Код: el-1388880
899 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розумний перемикач світла, 1-канальний 1-сторонній, Tapo S210 TP-LINK
колір: Білий
TP-LINK TAPO S210
Розумний вимикач світла, 1-груповий односторонній
Пульт дистанційного керування
Миттєво вмикайте/вимикайте світло, де б ви не були, за допомогою додатку Tapo.
Голосове керування
Керуйте вимикачем за допомогою голосових команд через Amazon Alexa або Google Assistant.
Розклад
Встановіть розклад для автоматичного керування пристроями.
Режим очікування
Автоматично вмикайте та вимикайте світло в різний час, щоб створити враження, що хтось є вдома.
Заміна батарейок без інструментів
Легко замініть батарейки після встановлення, не потребуючи інших інструментів.
Не потрібен нульовий провід
Надзвичайно просте підключення. Не потрібен нульовий провід.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари в комплекті | 2× 1.5 V AAA/LR03 Batteries; 2× Mounting Screws; Quick Start Guide |
| Вага без паковання | 0.19 |
| Вага в пакованні | 0.195 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Заводський номер | TAPO S210 |
| Мoдель | TP-LINK TAPO S210 |
| Обсяг | 0.000495 |
| Розмір | 87.1 × 86 × 41 мм |
| Колір | Білий |
- Ціна: 899 ₴





