
Перехідник живлення для роутера USB > DC5.5*2.1, з 5в > 9в, довжина 1,0 м S1015
- Немає в наявності
- Код: tdb-844020
249 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перехідник живлення для роутера USB -> DC5.5*2.1, з 5в -> 9в, довжина 1,0 м
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0.07 |
| Вага нетто | 0 |
| Висота | 0 |
| Висота пакування | 2 см |
| Гарантія | 0.6 |
| Довжина | 0 |
| Довжина пакування | 6 см |
| Заводський номер | 6951199010155 |
| Мoдель | S1015 |
| Роз'єм 1 | USB |
| Роз'єм 2 | DC connector |
| Тип підключення перехідника | татотато |
| Ширина | 0 |
| Ширина пакування | 14 см |
- Ціна: 249 ₴



