
Лампа на монітор 2E PROMETHEUS 40 5Вт 3000-6500K DIM USB-C чорний (2E-DL007BK)
- Немає в наявності
- Код: 2E-DL007BK
1 679 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Лампа на монітор 2E PROMETHEUS 40 5Вт 3000-6500K DIM USB-C, чорний
2E PROMETHEUS 40 – це стильне та практичне рішення для освітлення робочої зони біля ПК. Оснащена сенсорним керуванням і функцією димування, лампа випромінює комфортне світло без відблисків на екрані. Яскравість – 255 лм, кут освітлення – 45°. Із чотирьох температурних режимів (від 3 000 K до 6 500 K) можна вибрати найзручніший для роботи чи геймінгу. Конструкцією передбачено міцний алюмінієвий корпус 39 см, підключення через USB-C і сумісність із моніторами 13–34″. У комплекті – усе необхідне для встановлення та зберігання: кріплення для монітора, чохол, викрутка, кабель USB-C/ USB-C завдовжки 1,2 м.





Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.45 кг |
| Додатково | Сенсорне керування, для моніторів із діагоналлю 13-34", Довжина кабелю 1,2 м |
| Комплектація | Лампа на монітор, Кріплення на монітор, чохол для зберігання, Викрутка для кріплення, Кабель/1,2 м USB-C/USB-C, Інструкція |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність, Вт | 5 |
| Об'єм в пакованні | 0.0024 м3 |
| Особливості | Функція димування (змінювання яскравості) |
| Розмір в пакованні | 440 х 110 х 50 мм |
| Розміри, мм | 392 x 22 |
| Світловий потік, лм | 255 |
| Тип | Лампа для монітора |
| Тип підключення | Usb-c |
| Кут розсіювання | 45° |
| Колірна температура | 3000k-4000k-5000k-6500k |
- Ціна: 1 679 ₴






