
Ліхтар кемпінговий на батарейках 2E PLBL3AA Flame AAx3 200лм 3Вт складаний 2 режими освітлення полум’я/біле світло IP44 0.26кг
- Готово до відправки
- Код: 2E-PLBL3AA
375 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Ліхтар кемпінговий на батарейках 2E PLBL3AA Flame AAx3 200лм 3Вт складаний 2 режими освітлення полум’я/біле світло IP44 0.26кг
Кемпінговий ліхтар 2E-PLBL3AA зі світловим потоком 200 люмен має два типи світіння: «полум’я» та біле LED-освітлення потужністю 3 Вт. Дальність світла становить 10 м. Корпус чорного кольору виготовлено з пластику, клас захисту IP44. Ліхтар має висувну складану конструкцію, зум для регулювання діаметра світлового променю та п’ять режимів освітлення: потужне, середнє, низьке, стробоскоп та SOS. Працює від трьох батарейок АА, час роботи становить від 2 до 5 годин.Завдяки невеликому розміру й легкій вазі ліхтар є універсальним: з огляду на періодичне припинення електропостачання стане в пригоді як вдома, так і для роботи в гаражі, льохах, бомбосховищах, під час подорожі чи на риболовлі тощо.












Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Вага | 260 г |
| Гарантійний термін | 14 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.32 кг |
| Вид | Ліхтар кемпінговий |
| Час роботи | 5 |
| Діапазон освітлення | 10 м |
| Захищеність | Ip44 |
| Джерело світла | Led / 27*2835 полум'я LED, 12*2835 білий LED |
| Джерело енергії | Батарейки |
| Комплектація | Ліхтар, 3 батареї aa |
| Потужність | 3 |
| Об'єм в пакованні | 0.0011 м3 |
| Розмір в пакованні | 90 х 90 х 140 мм |
| Розміри | 134x85 / у закритому стаані, 184x85 мм у відкритому стані |
| Рекомендуємо придбати | 04906121414, Lr6e4b/10, Lr6p4b/10, Lr6xeg/4bp, Lr6ree/4bp |
| Тип світіння | Холодний, Теплий |
| Функції | Пламя led, Белый led |
| Елементи живлення | 3xaa |
- Ціна: 375 ₴










