
Ліхтар кемпінговий акумуляторний Neo Tools 3в1 1200мА·год 800лм 10Вт 4 функції освітлення power bank червоне світло (99-031)
- Готово до відправки
- Код: 99-031
1 499 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Ліхтар кемпінговий акумуляторний Neo Tools, 3в1, 1200мА·год, 800лм, 10Вт, 4 функції освітлення, power bank, червоне світло
Кемпінгова лампа NEO, що перезаряджається, 3 в 1: лампа, ліхтар і "power bank". 4 функції освітлення: ліхтар, бічне світло, червоне бічне світло та червоний бічний стробоскоп. Ліхтар оснащений світлодіодами CREE T6 та SMD, зі світловим потоком 800 люмен та потужністю 10 Вт. Живлення ліхтаря здійснюється від літій-іонного акумулятора, що входить в комплект, 2 шт., 3.7 В і ємністю 1200 мАг.









Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор (тип) | Lithium-ion |
| Вага в пакованні | 0.43 кг |
| Вид | Ліхтар кемпінговий |
| Ємність акумулятора | 1200 мАч |
| Джерело світла | Cree t6 + smd led |
| Джерело енергії | Акумулятор |
| Потужність світлового потоку | 800 лм |
| Напруга акумулятора | 3.7 В |
| Об'єм в пакованні | 0.0025 м3 |
| Особливості | Акумуляторів у наборі: / 2 шт., 3в1 / power bank і ліхтар та лампа, Usb |
| Розмір в пакованні | 100 х 180 х 140 мм |
| Режими освітлення | 4 функції освітлення |
| Светодиод | 10 вт |
| Функції | Ліхтар, Бічне світло, червоне бічне світло, червоний бічний стробоскоп |
- Ціна: 1 499 ₴










