
Лампа настільна з акумулятором 2E 9Вт 3000K 4000K 5700K 2200мАг USB-С без БЖ білий (2E-DL2236)
- Немає в наявності
- Код: 2E-DL2236
1 699 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Лампа настільна з акумулятором 2E 9Вт 3000K 4000K 5700K 2200мАг USB-С без БЖ білий
Настільна лампа 2E-DL2236 – елегантне поєднання стилю і практичності. Потужність 9 Вт забезпечує яскраве та рівномірне освітлення і пропонує три режими колірної температури (теплий 3 000 K, нейтральний 4 000 K, холодний 5 700 K), які оптимально згодяться для роботи, читання чи відпочинку.Вбудований акумулятор ємністю 2 200 мА·год забезпечує автономність, а заряджання через рознім USB-С додає зручності та універсальності. Завдяки таймеру 40 хв лампу можна використовувати як нічник.
Пристрій має стильний білий корпус і компактний розмір, з огляду на це згодиться для встановлення навіть в обмеженому просторі, що робить модель оптимальним варіантом для дому, офісу або подорожей (як портативне джерело світла).













Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Світловий потік | 220 лм |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.63 кг |
| Ємність акумулятора | 2200 |
| Кількість джерел світла, шт. | 36 |
| Монтаж | Настільний |
| Потужність | 5 |
| Призначення | Для роботи, читання чи відпочинку |
| Об'єм в пакованні | 0.0076 м3 |
| Особливості | Таймер/зворотний відлік на 40 хвилин |
| Живлення | Від електромережі/5 В постійного струму, від акумулятора/3.7 В |
| Пусковий струм | 1800 |
| Розмір в пакованні | 180 х 120 х 350 мм |
| Стиль | Сучасний |
| Температура світіння (LED) | 3000k/4000k/5700k |
| Тип вимикача | Сенсорний |
| Тип джерела освітлення | Світлодіодний |
| Тип з'єднання | Usb-с |
| Колір підсвічування | Білий, Природний, Жовтий |
- Ціна: 1 699 ₴










