
Перехідник USB 3.0 Type A > Ethernet RJ45 1000 Mb Cudy UE10A
- Немає в наявності
- Код: tdb-889409
499 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перехідник USB 3.0 Type-A --> Ethernet RJ45 1000 Mb Cudy
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CUDY |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0.062 |
| Вага нетто | 0.05 |
| Висота | 1.35 |
| Висота пакування | 15 см |
| Гарантія | 24 |
| Довжина | 2.84 |
| Довжина пакування | 2.2 см |
| Заводський номер | 6971690794194 |
| Мoдель | UE10A |
| Роз'єм 1 | USB |
| Роз'єм 2 | RJ-45 |
| Тип підключення перехідника | татомаму |
| Ширина | 6.9 |
| Ширина пакування | 7 см |
- Ціна: 499 ₴


