
Кабель USB 2.0 USB C to USB C, 1,2 м, 60W, C9 03 Acefast 6974316282679 (Чорний/сірий)
- Немає в наявності
- Код: tdb-879571
200 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кабель USB 2.0 USB-C to USB-C, 1,2 м, 60W, C9-03 Acefast
колір: Чорний/сірий
Acefast C9-03 USB 2.0 USB-C to USB-C - кабель для USB-C пристроїв, у тому числі ноутбуків, який допоможе здійснити заряджання з потужністю до 60 Вт та обмін даними зі швидкістю до 480 Мбіт/с.
Вбудований інтелектуальний чіп робить заряджання та синхронізацію даних безпечними для підключених пристроїв.
Кабель Acefast C9-03 USB 2.0 USB-C to USB-C оснащений посиленими конекторами з високоякісного цинкового сплаву та покритий нейлоновим обплетенням. Така конструкція додає кабелю міцності та продовжує його експлуатаційний термін.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0.09 |
| Вага нетто | 0.035 |
| Версія | USB 2.0 |
| Висота | 0.5 |
| Висота пакування | 14.5 см |
| Гарантія | 24 |
| Довжина | 1.2 |
| Довжина пакування | 2.8 см |
| Заводський номер | 6974316282679 |
| Колір | Чорний/сірий |
| Мoдель | 6974316282679 |
| Роз'єм 1 | Type-C |
| Роз'єм 2 | Type-C |
| Ширина | 1 |
| Ширина пакування | 10.2 см |
- Ціна: 200 ₴






