
Кабель USB 2.0 Type C M M to USB AM, 1.2м 60W zink alloy Black, C13 04 Acefast 6974316282334 (Чорний/сірий)
- Немає в наявності
- Код: tdb-879563
249 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кабель USB 2.0 Type-C M-M to USB-AM, 1.2м 60W zink alloy Black, C13-04 Acefast
колір: Чорний/сірий
Acefast C13-04 USB 2.0 USB-A/USB-C to USB-C - кабель для USB пристроїв, у тому числі ноутбуків, який допоможе здійснити заряджання з потужністю до 60 Вт (20В/3А) та обмін даними зі швидкістю до 480 Мбіт/с.
Інтегрований інтелектуальний чіп робить процеси заряджання та синхронізації даних безпечними для підключених пристроїв.
Кабель Acefast C13-04 USB 2.0 USB-A/USB-C to USB-C оснащений посиленими конекторами з високоякісного цинкового сплаву та покритий міцним нейлоновим обплетенням. Така конструкція додає кабелю гнучкості на згинах та продовжує його експлуатаційний термін.
Вбудований адаптер USB-A/USB-C дає можливість використовувати кабель як з пристроями USB-A, так і з пристроями USB-C.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0.1 |
| Вага нетто | 0.046 |
| Версія | USB 2.0 |
| Висота | 1 |
| Висота пакування | 14 см |
| Гарантія | 24 |
| Довжина | 1.2 |
| Довжина пакування | 2.7 см |
| Заводський номер | 6974316282334 |
| Колір | Чорний/сірий |
| Мoдель | 6974316282334 |
| Роз'єм 1 | AM |
| Роз'єм 2 | Type-C |
| Ширина | 1.5 |
| Ширина пакування | 10.2 см |
- Ціна: 249 ₴






