
Кабель USB 2.0 AM Type C M, 1 м, 90°, 12V/3A , Чорний US284 UGREEN 50941 (Чорний)
- Немає в наявності
- Код: tdb-875006
309 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Кабель USB 2.0 AM-Type-C M, 1 м, 90°, (12V/3A), US284 UGREEN
колір: Чорний
UGREEN USB 2.0 USB-A to Type-C M US284 - кабель для зарядки та передачі даних, який стане незамінним аксесуаром для власників смартфонів, ноутбуків, планшетів та інших пристроїв з роз’ємом USB Type-C.
Він підтримує QC 2.0/3.0, Samsung Adaptive Fast FCP і протокол швидкого заряджання Huawei та заряджає підключені пристрої з максимальним робочим струмом 3А.
Вбудований підтягуючий резистор 56 кОм забезпечує надійну провідність і стабільність та захищає пристрої від перевантаження по струму.
Конектор USB Type-C розташований під кутом 90° градусів. Ви зможете під час зарядки гаджету грати у комп’ютерні ігри, читати електронні книги, переглядати відео. Кабель при цьому не буде перекручуватись та заламуватись на згинах.
Трирівневий захист робить кабель стійким до перешкод та забезпечує його стабільну роботу.UGREEN USB 2.0 USB-A to Type-C M US284 підтримує швидкість передавання даних до 480 Мбіт/с. Довжина кабелю – 2 м.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0.1 |
| Вага нетто | 0.07 |
| Версія | USB 2.0 |
| Висота | 1 |
| Висота пакування | 19.5 см |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 2 |
| Довжина пакування | 1 см |
| Заводський номер | 6957303859412 |
| Мoдель | 50941 |
| Роз'єм 1 | AM |
| Роз'єм 2 | Type-C |
| Ширина | 2 |
| Ширина пакування | 13.5 см |
- Ціна: 309 ₴




