
Кабель DisplayPort M M 1.0м, V2.0, DPLink 16K 60Hz S1059
- Немає в наявності
- Код: tdb-874660
739 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кабель DisplayPort M - M 1.0м, V2.0, DPLink 16K 60Hz
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0.075 |
| Вага нетто | 0 |
| Версія інтерфейсу | Ver. 2.0 |
| Висота | 0 |
| Висота пакування | 15 см |
| Вихід | Display Port |
| Вхід | Display Port |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 1 |
| Довжина пакування | 1.5 см |
| Заводський номер | 6951199010599 |
| Мoдель | S1059 |
| Ширина | 0 |
| Ширина пакування | 14 см |
- Ціна: 739 ₴

