
Кабель USB 2.0 Type C M M, 1 м, 100W Aluminium Braid Чорний, US316 UGREEN 70427 (Чорний)
- Немає в наявності
- Код: tdb-870947
449 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кабель USB 2.0 Type-C M-M, 1 м, 100W Aluminium Braid , US316 UGREEN
колір: Чорний
Ugreen USB 2.0 Type-C M-M (70427) - кабель-продовжувач довжиною 1,0 м, який який стане незамінним аксесуаром для власників смартфонів, ноутбуків, планшетів та інших пристроїв з роз’ємом USB Type-C. Він має вихідну потужність 100 Вт, підтримує протокол швидкого зарядження QC 4.0 та допоможе здійснити обмін даними зі швидкістю 480 Мбіт/с.
Кабель Ugreen USB 2.0 Type-C M-M оснащеий вбудованим інтелектуальним чіпом, який забезпечує стабільну напругу та при швидшує процес зарядження.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0.041 |
| Вага нетто | 0 |
| Версія | USB 2.0 |
| Висота | 0.62 |
| Висота пакування | 19.5 см |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 1 |
| Довжина пакування | 1 см |
| Заводський номер | 6957303874279 |
| Мoдель | 70427 |
| Роз'єм 1 | Type-C |
| Роз'єм 2 | Type-C |
| Ширина | 1.05 |
| Ширина пакування | 13.5 см |
- Ціна: 449 ₴








