
Кабель USB 2.0 Type C M M, 2.0 м, 60W обплетення, чорний Choetech XCC-1015 (Чорний)
- Немає в наявності
- Код: tdb-853531
249 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кабель USB 2.0 Type-C M-M, 2.0 м, 60W обплетення, Choetech
колір: Чорний
Сертифікований USB-IF кабель Choetech USB 2.0 Type-C M-M (XCC-1015) дає можливість одночасно живити USB Type C смартфони, планшети, ноутбуки, ігрові консолі та здійснювати з ними обмін даними.
Кабель підтримує протоколи швидкої зарядки PD 3.0/2.0, FCP, QC3.0/2.0 та розрахований на потужність до 60 Вт. Ви зможете всього за 2 години повністю поповнити заряд MacBook Pro 15.
П’ятижильний мідний кабель екранований алюмінієвою фольгою та обплетений міцною нейлоновою ниткою чорного кольору. Він забезпечує безперебійну передачу сигналу, є дуже гнучким та не ламається на згинах. Довжина кабелю Choetech USB 2.0 Type-C M-M – 2,0 м.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CHOETECH |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0.067 |
| Вага нетто | 0.042 |
| Версія | USB 2.0 |
| Висота | 0.5 |
| Висота пакування | 12 см |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 2 |
| Довжина пакування | 2.8 см |
| Заводський номер | 6932112105035 |
| Мoдель | XCC-1015 |
| Роз'єм 1 | Type-C |
| Роз'єм 2 | Type-C |
| Ширина | 1 |
| Ширина пакування | 10 см |
- Ціна: 249 ₴

