
Кабель DisplayPort M/M 1.8 м, 4K 120Hz, чорний S0187
- Немає в наявності
- Код: tdb-852583
439 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кабель DisplayPort M/M 1.8 м, 4K 120Hz, чорний
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0.105 |
| Вага нетто | 0 |
| Висота | 0 |
| Висота пакування | 2 см |
| Вихід | Display Port |
| Вхід | Display Port |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 1.8 |
| Довжина пакування | 13 см |
| Заводський номер | 6951199001870 |
| Мoдель | S0187 |
| Ширина | 0 |
| Ширина пакування | 16 см |
- Ціна: 439 ₴

