
Кабель HDMI M M, 5.0 м, V2.0 Cafule 4K@60Hz, в поліуретановій оплітці HD119 UGREEN 40103
- Немає в наявності
- Код: tdb-846711
679 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кабель HDMI M - M, 5.0 м, V2.0 Cafule 4K@60Hz, в поліуретановій оплітці HD119 UGREEN
Кабель Ugreen HDMI M – M (40103) призначений для підключення програвача Blu-ray, комп’ютера, AV-ресивера, PS 3/4 або інших пристроїв, сумісних з HDMI, до телевізора, HDTV, монітора чи проектора.
Підключайте свою ігрову консоль до телевізора та отримуйте неперевершені враження від гри в роздільній здатності 4К. Вам не доведеться здійснювати ніяких ручних налаштувань - зображення та звук синхронізуються автоматично.
Кабель Ugreen HDMI M – M виготовлений з безкисневої лудженої міді та екранований алюмінієвою фольгою, що забезпечує стабільну передачу сигналу. Міцне поліуретанове обплетення надає кабелю гнучкості та запобігає зламам на згинах. Його довжина – 5,0 м.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0.3819 |
| Вага нетто | 0.2918 |
| Версія інтерфейсу | Ver. 2.0 |
| Висота | 1 |
| Висота пакування | 1 см |
| Вихід | HDMI |
| Вхід | HDMI |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 5 |
| Довжина пакування | 28.5 см |
| Заводський номер | 6957303841035 |
| Мoдель | 40103 |
| Ширина | 2 |
| Ширина пакування | 21.5 см |
- Ціна: 679 ₴





