
Кабель HDMI M M, 3.0 м, V2.1 With Braid 8K@60Hz/4K@120Hz, HD140 UGREEN Чорний 80404
- Немає в наявності
- Код: tdb-846710
549 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кабель HDMI M - M, 3.0 м, V2.1 With Braid 8K@60Hz/4K@120Hz, HD140 UGREEN Чорний
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0.1969 |
| Вага нетто | 0.1601 |
| Версія інтерфейсу | Ver. 2.1 |
| Висота | 1 |
| Висота пакування | 1 см |
| Вихід | HDMI |
| Вхід | HDMI |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 3 |
| Довжина пакування | 28.5 см |
| Заводський номер | 6957303884049 |
| Мoдель | 80404 |
| Ширина | 2 |
| Ширина пакування | 21.5 см |
- Ціна: 549 ₴







