
Перехідник USB 3.0 Type A > Ethernet RJ45 1000Mb CM209 UGREEN сірий 50922
- Немає в наявності
- Код: tdb-820677
899 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Перехідник USB 3.0 Type-A --> Ethernet RJ45 1000Mb CM209 UGREEN сірий
Перехідник Ugreen USB 3.0 - Ethernet RJ45 CМ209 (50922) - це виконаний у міцному алюмінієвому корпусі компактний та зручний аксесуар, який допоможе додати вашому, ноутбуку, ультрабуку, медіаплеєру чи ігровій консолі порт RJ45. Він забезпечить стабільне мережеве з’єднання для передачі файлів, проведення відеоконференцій, стрімів, онлайн ігор.
Підключайте перехідник Ugreen USB 3.0 - Ethernet RJ45 CМ209 до порта USB 3.0 свого гаджета та отримуйте доступ до Gigabit Ethernet 10/100/1000 Мбіт/с. Він сумісний з Mac OSX 10.6/10.7/10.8/10.9/10.10/10.11/10.12, Linux kernel 3.x/2.6 и Chrome OS, Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP.
Адаптер Ugreen USB 3.0 - Ethernet RJ45 CМ209 оснащений світлодіодним індикаторами, які надають інформацію про поточний стан з’єднання та активності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0.083 |
| Вага нетто | 0.0685 |
| Висота | 1.58 |
| Висота пакування | 1.7 см |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 6 |
| Довжина пакування | 14 см |
| Заводський номер | 6957303859221 |
| Мoдель | 50922 |
| Роз'єм 1 | USB |
| Роз'єм 2 | RJ-45 |
| Тип підключення перехідника | татомаму |
| Ширина | 2.38 |
| Ширина пакування | 9.5 см |
- Ціна: 899 ₴



