
Набір викруток точної механіки 38в1 в кейсі CM372 UGREEN 80459
- Немає в наявності
- Код: tdb-820659
549 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір викруток точної механіки 38в1 в кейсі CM372 UGREEN
Набір викруток точної механіки 38в1 в кейсі Ugreen CM372 (80459) призначений для професійного сервісного ремонту телефонів, смартфонів, планшетів, консолей, ноутбуків, годинників. Він також ідеально підійде для ювелірної справи та інших робіт, які потребують точних інструментів.
У набір Ugreen CM372 входить 38 п'ятигранних насадок з магнітними наконечниками та зручна ручка. Кожен елемент комплекту має своє місце у кейсі. Ви легко знайдете необхідну насадку, адже для кожної з них передбачено спеціальне маркування.
Невеликі розміри кейса роблять набір зручним для перенесення та зберігання.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0.27 |
| Вага нетто | 0.2209 |
| Висота | 0 |
| Висота пакування | 3.4 см |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 0 |
| Довжина пакування | 8.9 см |
| Заводський номер | 6957303884599 |
| Комплектація | 38 викруток |
| Матеріал ручки | АБС пластик |
| Матеріал стержня | Сталь |
| Мoдель | 80459 |
| Тип | Набір викруток |
| Ширина | 0 |
| Ширина пакування | 16.1 см |
- Ціна: 549 ₴








