
Перехідник USB 3.0 Type A > Ethernet RJ45 1000Mb CR111 UGREEN Чорний 20256
- Немає в наявності
- Код: tdb-820397
799 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перехідник USB 3.0 Type-A --> Ethernet RJ45 1000Mb CR111 UGREEN Чорний
Перехідник Ugreen USB 3.0 - Ethernet RJ45 CR111 (20256) - це компактний та зручний аксесуар, який допоможе додати вашому, ноутбуку, ультрабуку, медіаплеєру чи ігровій консолі порт RJ45. Він забезпечить стабільне мережеве з’єднання для передачі файлів, проведення відеоконференцій, стрімів, онлайн ігор.
Підключайте перехідник Ugreen USB 3.0 - Ethernet RJ45 CR111 до порта USB 3.0 свого гаджета та отримуйте доступ до Gigabit Ethernet 10/100/1000 Мбіт/с. Він сумісний з Windows 8.1/8/7/Vista/XP, Mac OSX 10.6/10.7/10.8/10.9/10.10/10.11/10.12, ядром Linux 3.x/2.6 та Chrome OS.
Адаптер Ugreen USB 3.0 - Ethernet RJ45 CR111 оснащений світлодіодним індикаторами, які надають інформацію про поточний стан з’єднання та активності.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0.089 |
| Вага нетто | 0.734 |
| Висота | 1.8 |
| Висота пакування | 1.7 см |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 2.6 |
| Довжина пакування | 14 см |
| Заводський номер | 6957303822560 |
| Мoдель | 20256 |
| Роз'єм 1 | USB |
| Роз'єм 2 | RJ-45 |
| Тип підключення перехідника | татомаму |
| Ширина | 6.15 |
| Ширина пакування | 9.5 см |
- Ціна: 799 ₴




