
Перехідник Lightning > 3.5 mm 10cm Headphone Jack Adapter Model US211 UGREEN Сірий 30756
- Готово до відправки
- Код: tdb-820032
749 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перехідник Lightning --> 3.5 mm 10cm Headphone Jack Adapter Model US211 UGREEN Сірий
Сертифікований Apple MFi перехідник Ugreen Lightning to 3.5 mm (30756) дозволяє підключити пристрої з аудіороз'ємом 3,5 мм до пристроїв Lightning. Він гарантує безпечне з'єднання з гаджетами Apple та 100% сумісність із системою iOS.
Використовуйте перехідник Ugreen Lightning to 3.5 mm і з легкістю відповідайте на телефонні дзвінки, регулюйте гучність мікрофона в навушниках, управляйте своїм плейлістом.
Перехідник Ugreen Lightning to 3.5 mm підтримує функцію Plug and Play - просто підключіть його до пристрою Apple і вже за декілька секунд ви зможете слухати свою улюблену музику.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0.023 |
| Вага нетто | 0.018 |
| Висота | 1 |
| Висота пакування | 1.7 см |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 12 |
| Довжина пакування | 14 см |
| Заводський номер | 6957303837564 |
| Мoдель | 30756 |
| Роз'єм 1 | Lightning |
| Роз'єм 2 | Jack 3.5 мм |
| Тип підключення перехідника | татомаму |
| Ширина | 1 |
| Ширина пакування | 6 см |
- Ціна: 749 ₴






