
Кабель USB 2.0 Type C M M, 2 м, 100W Чорний, US300 UGREEN 80372 (Чорний)
- Немає в наявності
- Код: tdb-819838
449 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кабель USB 2.0 Type-C M-M, 2 м, 100W , US300 UGREEN
колір: Чорний
Ugreen USB 2.0 Type-C M-M (80372) - кабель для зарядки та передачі даних, який стане незамінним аксесуаром для власників смартфонів, ноутбуків, планшетів та інших пристроїв з роз’ємом USB Type-C.
Кабель має вихідну потужність 100 Вт та підтримує протоколи швидкої зарядки QC 4.0 з максимальним робочим струмом 5А. Швидкість обміну даними становить 480 Мбіт/с.
Інтелектуальний чіп захистить ваш гаджет від перевантаження по струму та короткого замикання.
Кабель Ugreen USB 2.0 Type-C M-M покритий термоеластопластом (TPE). Він пройшов 10 000+ випробувань на згинання, що забезпечує йому довговічність. Довжина кабелю – 2,0 м.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0.071 |
| Вага нетто | 0.056 |
| Версія | USB 2.0 |
| Висота | 1 |
| Висота пакування | 2.7 см |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 2 |
| Довжина пакування | 7 см |
| Заводський номер | 6957303883721 |
| Мoдель | 80372 |
| Роз'єм 1 | Type-C |
| Роз'єм 2 | Type-C |
| Ширина | 1 |
| Ширина пакування | 16 см |
- Ціна: 449 ₴



