
Кабель USB 2.0 AM Type C M, 1 м, 3.0A, 60W Nickel Plating Білий, US287 UGREEN 60121 (Білий)
- Немає в наявності
- Код: tdb-819816
299 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кабель USB 2.0 AM-Type-C M, 1 м, 3.0A, 60W Nickel Plating , US287 UGREEN
колір: Білий
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0.038 |
| Вага нетто | 0.03 |
| Версія | USB 2.0 |
| Висота | 1 |
| Висота пакування | 1 см |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 1 |
| Довжина пакування | 13.5 см |
| Заводський номер | 6957303861217 |
| Мoдель | 60121 |
| Роз'єм 1 | AM |
| Роз'єм 2 | Type-C |
| Ширина | 1.2 |
| Ширина пакування | 19.5 см |
- Ціна: 299 ₴

