
Кабель USB AM mini BM 5pin, 3.0 м, чорний B00436 (Чорний)
- Немає в наявності
- Код: tdb-811580
200 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кабель USB AM-mini BM 5pin, 3.0 м,
колір: Чорний
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0 |
| Вага нетто | 0 |
| Версія | USB 2.0 |
| Висота | 0 |
| Висота пакування | 0 см |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 3 |
| Довжина пакування | 0 см |
| Заводський номер | 6951199004369 |
| Мoдель | B00436 |
| Роз'єм 1 | AM |
| Роз'єм 2 | mini BM |
| Ширина | 0 |
| Ширина пакування | 0 см |
- Ціна: 200 ₴


