
Перехідник USB 3.1 Type C > HDMI F , Manhattan чорний 151788
- Немає в наявності
- Код: tdb-157905
399 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перехідник USB 3.1 Type-C --> HDMI (F), Manhattan чорний
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intracom |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0.1 |
| Вага нетто | 0.056 |
| Висота | 1.45 |
| Висота пакування | 3 см |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 4.3 |
| Довжина пакування | 10 см |
| Заводський номер | 766623151788 |
| Мoдель | 151788 |
| Роз'єм 1 | Type-C |
| Роз'єм 2 | HDMI |
| Тип підключення перехідника | татомаму |
| Ширина | 4.5 |
| Ширина пакування | 15 см |
- Ціна: 399 ₴





