
Кабель USB 3.1 Type A C M/M, 1.0m білий S0627 (Білий)
- Немає в наявності
- Код: tdb-150644
379 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кабель USB 3.1 Type A - C M/M, 1.0m
колір: Білий
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0 |
| Вага нетто | 0 |
| Версія | USB 3.1 |
| Висота | 0 |
| Висота пакування | 0 см |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 1 |
| Довжина пакування | 0 см |
| Заводський номер | 6951199006271 |
| Мoдель | S0627 |
| Роз'єм 1 | AM |
| Роз'єм 2 | Type-C |
| Ширина | 0 |
| Ширина пакування | 0 см |
- Ціна: 379 ₴

