
Портативний зарядний пристрій USB 10000MAH QC3.0 ANTHRACITE PD10000 INTENSO 7332330 (Антрацит)
- Готово до відправки
- Код: el-1388731
1 199 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативний зарядний пристрій USB 10000MAH QC3.0 ANTHRACITE PD10000 INTENSO
колір: Антрацит
Повербанк INTENSO PD10000 ANTHRACITE
Повербанк PD10000 оснащений технологіями Power Delivery і Quick Charge 3.0 та поєднує у собі найшвидші функції заряджання, які наразі доступні в одному продукті.
Сумісні пристрої можна заряджати до 4 разів швидше, ніж зі стандартними повербанками.
Крім того, цифровий дисплей у відсотках надає точну інформацію про стан заряду павербанка в будь-який момент, коли ви захочете її дізнатися. Насолоджуйтесь оптимальним процесом заряджання за допомогою новітніх технологій!
Зверніть увагу: Якщо ви використовуєте цей повербанк уперше, заряд батареї, що залишився, який відображається на дисплеї, може бути неточним. Після 1-2 разів повного заряджання та розряджання індикатор відкалібрується. Будь ласка, повторіть цей процес, якщо під час калібрування відключили електрику.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intenso |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB тип C | 1 |
| Вага без паковання | 0.2 |
| Вага в пакованні | 0.391 кг |
| Гарантія | 24 місяці обмеження. гарантія |
| Місткість повербанка | 10000 mAh |
| Заводський номер | 7332330 |
| Кількість у палітрі | 0 |
| Мікро-USB | 1 |
| Обсяг | 0.00115 |
| Особливості | Quick Charge |
| Розмір | 137 x 72 x 16 мм |
| Тип продукту | Power Bank |
| Колір | Антрацит |
- Ціна: 1 199 ₴




