
Лазерний далекомір Xiaomi Duka LS P Ф16991
- Немає в наявності
- Код: mi-3016991
1 499 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лазерний далекомір Xiaomi Duka LS-P
Багатий набір вимірювальних функцій
Дистанційний вимірювач відстані Duka LS-P включає в себе безліч різних вимірювальних функцій: переривчастий, безперервний, вимір площі, об`єму, вимірювання кута, максимуму, мінімуму.

Результати вимірювань з точністю до міліметрів, а час вимірювання становить всього 0.2 секунди.

Це дуже зручний пристрій для вимірювання висоти двері, вікна, розміру дивана, кута сходів і т.ін.

До 3500 вимірювань без підзарядки акумулятора
Вбудованого літієвого акумулятора ємністю 200 мАг досить для проведення приблизно 3500 вимірювань.

Вбудований РК-дисплей
Duka LS-P виготовлений з комбінації алюмінію і АБС-пластика.

До того ж він обладнаний РК-дисплеєм з підсвічуванням для більш якісного відображення інформації.

Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 28 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Зарядна пружна | 5В макс. 0.2A |
| Максимальна дальність | 40 м |
| Матеріал | Алюміній, АБС-пластик |
| Похибка | ± 2 мм |
| Розмір | 86 х 22 х 11 мм |
| Тип | Лазерний далекомір |
- Ціна: 1 499 ₴











