
USB лампа Xiaomi ZMI LED White AL003
- Готово до відправки
- Код: mi-3026409
299 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
USB лампа Xiaomi ZMI LED White (AL003)
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CUKTECH |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | USB-A |
| Гарантійний термін | 12 |
| Мoдель | AL003 |
| Номінальна напруга | 5 В |
| Потужність | 2.5 Вт (макс) |
| Розмір | 199 х 17 х 9 мм |
| Світловий потік | 135 люменів (макс) |
| Світлодіоди | Philips/Osram |
| Тип | USB-світлодіодний світильник |
- Ціна: 299 ₴








