
УМБ HOCO Origen dual PD magnetic power bank with cable dark 20000mAh Q44A |2Type C, 45W/3A, PD/QC| grey 6942007659673 (Сірий)
- Готово до відправки
- Код: up-000012089-24373
1 799 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
УМБ HOCO Origen dual PD magnetic power bank with cable dark 20000mAh Q44A |2Type-C, 45W/3A, PD/QC| (6942007659673) grey
колір: Сірий
HOCO Q44A – універсальний портативний зарядний пристрій, який підтримує магнітну фіксацію та швидку зарядку через кабель або бездротово. LED-індикатор відображає рівень заряду, а міцний корпус із алюмінієвого сплаву та вогнетривкого пластику забезпечує надійність у використанні.
Основні характеристики:
✔ Ємність: 20000mAh (77Wh), Rated capacity: 12000mAh
✔ Вхід: USB-C/USB-C кабель: 30W (PD/QC/FCP/AFC)
✔ Вихід: USB-C/USB-C кабель: 45W (PD/QC/FCP/AFC); бездротова зарядка: 5W/7.5W/10W/15W (MagSafe 7.5W); загальний вихід: 5V/2A
✔ LED індикація рівня заряду
✔ Матеріал: Алюмінієвий сплав + PC + ABS (вогнетривкий корпус) + літій-полімерна батарея
✔ Розмір: 115 × 75 × 29 мм; вага – 365 г
Зверніть увагу: Якщо ви використовуєте цей повербанк уперше, заряд батареї, що залишився, який відображається на дисплеї, може бути неточним. Після 1-2 разів повного заряджання та розряджання індикатор відкалібрується. Будь ласка, повторіть цей процес, якщо під час калібрування відключили електрику.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання QC| PD | Да |
| Дод. роз'єми | Type-c |
| Ємність | 20000mAh |
| Заводський артикул | 6942007659673 |
| Заряджання за технологією QI | Да |
| Кабель в комплекті | Type-C |
| Потужність (W) | 20W |
| Показник заряду | LED Індикатор |
| Сила струму (А) | 3.0A |
- Ціна: 1 799 ₴










