
УМБ HOCO Original PD magnetic power bank 20000mAh J160B |1Type C/1Lightning, 20W/3A, PD/QC| grey 6942007664103 (Сірий)
- Готово до відправки
- Код: up-000012086-24370
1 099 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
УМБ HOCO Original PD magnetic power bank 20000mAh J160B |1Type-C/1Lightning, 20W/3A, PD/QC| (6942007664103) grey
колір: Сірий
HOCO Original PD Magnetic Power Bank J160B – 20000mAh – потужний портативний акумулятор із підтримкою PD/QC зарядки та магнітного кріплення, який забезпечує швидку та надійну зарядку смартфонів, планшетів та інших пристроїв. Підтримує Type-C, Lightning та бездротову зарядку, включно з MagSafe для iPhone.
Основні характеристики:
✔ Ємність: 20000mAh (77Wh), номінальна ємність – 11500mAh
✔ Вхід: USB-C / Lightning: 18W
✔ Вихід: USB-C: 20W (PD/QC/FCC/AFC); бездротова зарядка: 5W/7.5W/10W/15W (MagSafe 7.5W); загальний вихід: 5V/2A
✔ Індикатор: LED-світло показує рівень заряду батареї
✔ Матеріал: вогнетривкий корпус PC + літій-полімерний акумулятор
✔ Розмір: 110 × 70 × 30 мм
✔ Вага: 340 г
Зверніть увагу: Якщо ви використовуєте цей повербанк уперше, заряд батареї, що залишився, який відображається на дисплеї, може бути неточним. Після 1-2 разів повного заряджання та розряджання індикатор відкалібрується. Будь ласка, повторіть цей процес, якщо під час калібрування відключили електрику.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання QC| PD | Да |
| Дод. роз'єми | Type-c/lightning |
| Ємність | 20000mAh |
| Заводський артикул | 6942007664103 |
| Заряджання за технологією QI | Да |
| Кабель в комплекті | Type-C |
| Потужність (W) | 20W |
| Показник заряду | LED Індикатор |
| Сила струму (А) | 3.0A |
- Ціна: 1 099 ₴










