
Портативний зарядний пристрій USB 20000MAH QC3.0 ANTHRACITE PD20000 INTENSO 7332354 (Антрацит)
- Готово до відправки
- Код: el-1312059
1 599 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Портативний зарядний пристрій USB 20000MAH QC3.0 ANTHRACITE PD20000 INTENSO
колір: Антрацит
INTENSO PD20000 ANTHRACITE
Оснащений технологіями Power Delivery і Quick Charge 3.0, повербанк PD20000 поєднує в собі найвищі функції швидкої зарядки з усіх доступних на сьогоднішній день. Сумісні пристрої заряджаються до 4 разів швидше, ніж зі звичайними павербанками. Цифровий дисплей у відсотках дає вам точну інформацію про стан заряджання в будь-який час. Ці повербанки встановлюють нові стандарти. Покращуйте своє повсякденне життя та використовуйте максимальну швидкість заряджання.
Всі підключення один раз, будь ласка.
Три підключення - максимальна сумісність. Оснащений входом/виходом USB-C, виходом USB-A і входом microUSB, ви можете підключатися до всіх новітніх смартфонів, планшетів і ноутбуків. До комплекту постачання входить кабель USB-C до USB-C. Для максимально швидкого заряджання за допомогою функції Power Delivery або швидкої зарядки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intenso |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB тип C | 1 |
| Батарея | Акумулятор |
| Вага без паковання | 0.385 |
| Вага в пакованні | 0.55 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Місткість повербанка | 20000 mAh |
| Заводський номер | 7332354 |
| Мікро-USB | 1 |
| Мoдель | PD20000 |
| Обсяг | 0.0009187 |
| Розмір | 137 x 72 x 29 мм |
| Тип продукту | Power Bank |
| Колір | Антрацит |
- Ціна: 1 599 ₴




