
Повербанк Baseus Bipow Digital Display 2USB+Type-C 15W 10000mAh Black (PPDML-l01)
- Немає в наявності
- Код: mb-74060
799 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативна батарея Baseus Bipow Digital Display 2USB+Type-C 15W 5V/3A 10000mAh White (PPDML-I02)
Потужна підзарядка в будь-якому місці
Зовнішній акумулятор Baseus 10000mAh легко вирішує будь-які проблеми, пов'язані з нестачею заряду. Завдяки ємності 10000 мАг та наявності 4 портів ви зможете заряджати відразу кілька пристроїв. А компактні габарити та невелика вага дозволяють брати акумулятор із собою, куди б ви не відправились.


Витончений та практичний дизайн
Корпус Baseus 10000mAh виготовлений із міцного пластику та має матову поверхню. Тому акумулятор не вислизне з рук, навіть якщо заряджання відбувається на ходу. Пристрій важить всього 252 г і легко поміститься в сумці, рюкзаку або навіть просто в кишені. А цифровий LED-дисплей підкаже поточний рівень заряду вашого повербанку.
Зверніть увагу: Якщо ви використовуєте цей повербанк вперше, заряд батареї, що відображається на екрані, може бути неточним. Після 1-2 разів повної зарядки та розрядки індикатор відкалібрується. Будь ласка, повторіть цей процес, якщо під час калібрування вимкнено електрику.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Роз'єми | micro USB |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 3000 мА |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 153 мм |
| Ширина | 68.8 мм |
| Висота | 16.9 мм |
| Вага | 252 г |
- Ціна: 799 ₴











