
Розумний зволожувач повітря Govee H7162 Aroma Diffuser RGBIC білий
- Немає в наявності
- Код: H7162301
1 899 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Govee Розумний зволожувач повітря H7162 Aroma Diffuser, RGBIC, білий
Подаруйте своєму дому розслаблюючу ароматну атмосферу за допомогою розумного дифузора ефірних олій GoveeLife. Відпочиньте після довгого дня, не виходячи з вашої спальні, домашнього офісу чи вітальні з більш тривалим ароматом туману, автоматичним вимкненням і 21 заспокійливим параметром білого шуму для максимального комфорту. (*Тільки модель Pro підтримує білий шум)












Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Govee |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 0.95 кг |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Рівень шуму | 24 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 1 кг |
| Додатково | Підсвітка |
| Ємність резервуара для води | 0.3 |
| Комплектація | Інструкція, Зволожувач повітря |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність | 10 Вт |
| Об'єм в пакованні | 0.0052 м3 |
| Розмір в пакованні | 150 х 150 х 230 мм |
| Спосіб встановлення | Настільний |
| Тип | Зволожувач повітря |
| Зволоження повітря | Да |
| Управління | Сенсорне |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 899 ₴










