
Стрічка світлодіодна розумна Govee H615A LED Strip Lights 5м RGB WI-FI/Bluetooth мікрофон білий
- Немає в наявності
- Код: H615A3A3
799 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Govee Стрічка світлодіодна розумна H615A LED Strip Lights, 5м, RGB, WI-FI/Bluetooth, мікрофон, білий
Світлодіодна стрічка Govee H615A 5 метрів з мікрофоном має багато режимів світіння та кілька типів керування через блок керування або програму Govee Home. Ідеально підходить для декору кімнат, ліжок, телевізорів, вікон, барів, різдвяних вечірок, дня народження та іншого.




Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Govee |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 12 Вт |
| Стан | Новий |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.22 |
| Вага в пакованні | 0.20 кг |
| Довжина | 5 |
| Кількість світлодіодів | 90 |
| Об'єм в пакованні | 0.0007 м3 |
| Особливості | Wi-fi + bluetooth, Контроль програми govee home, 64 світлових ефекти, 16 мільйонів кольорів |
| Живлення | Адаптер живлення: 220 вольтів |
| Розмір в пакованні | 110 х 120 х 50 мм |
| Сумісність | Amazon alexa, Google assistant |
| Тип | Світлодіодна стрічка |
| Колір | Білий |
- Ціна: 799 ₴





