
Розумний зволожувач повітря Govee H7161 Aroma Diffuser RGBIC White Noise білий
- Немає в наявності
- Код: H7161301
2 699 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Govee Розумний зволожувач повітря H7161 Aroma Diffuser, RGBIC, White Noise, білий
Подаруйте своїй оселі відчуття аромату за допомогою GoveeLife Smart Essential Oil Diffuser Pro. Відпочиньте після довгого дня, не виходячи з вашої спальні, домашнього офісу чи вітальні з більш тривалим ароматом туману, автоматичним вимкненням і 21 заспокійливим параметром білого шуму для максимального комфорту.












Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Govee |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 0.95 кг |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Рівень шуму | 24 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 1.12 кг |
| Габарити | 14 x 14 x 15.8 |
| Додатково | Нічник |
| Ємність резервуара для води | 0.3 |
| Комплектація | Інструкція, Зволожувач повітря |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність | 10 Вт |
| Об'єм в пакованні | 0.0054 м3 |
| Обладнання | Підсвітка / RGBIC |
| Особливості | Smart control, White noise, Rgbic night light, Cool mist, Auto shut off |
| Розмір в пакованні | 150 х 150 х 240 мм |
| Спосіб встановлення | Настільний |
| Тип | Зволожувач повітря |
| Зволоження повітря | Да |
| Управління | Сенсорне |
| Колір | Білий |
- Ціна: 2 699 ₴










