
Антимоскітна лампа-ловушка для комах ARDESTO MSK-SB3553 Black з високовольтною сіткою
- Немає в наявності
- Код: mb-76192
1 099 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Опис Антимоскітна лампа-ловушка для комах ARDESTO MSK-SB3553 Black з високовольтною сіткою
Аби ніщо не зіпсувало відпочинок у кемпінгу або вечірні посиденьки на подвір’ї чи балконі, варто попіклуватися про захист від комарів та інших комах. У цьому допоможе протимоскітний ліхтар ARDESTO, оснащений акумулятором 2 000 мА·год і сонячною батареєю. Пристрій цілком безпечний і придатний до використання як просто неба, так і в приміщенні.Особливості
- Акумулятор Li-Pol 2 000 мА·год
- Час автономної роботи 14 год
- Сонячна батарея
- Заряджання через USB (100 % за 4 год)
- Три режими освітлення (20 %, 50 % і 100 %)
- Фотоелектричний датчик
- Захист IPX4
- Функція самоочищення
- Відділення для знищених комах
Захист від комах упродовж 16 годин
Оснащений літій-полімерним акумулятором потужністю 2 000 мА·год, ARDESTO MSK-SB3553 працює в автономному режимі впродовж 14 годин. Відновити заряд можна двома способами: скористатися кабелем USB й отримати 100 % за 4 год або залишити пристрій «насичуватися» енергією сонця просто неба протягом дня, адже у верхню панель вбудовано сонячну батарею.

Безпека й догляд
У водонепроникний (IPX4) чорний корпус вміщено фотоелектричний датчик. Немає причин перейматися щодо безпеки, адже отвори в решітці дуже дрібні й жоден дитячий пальчик не пролізе. Модель є оптимальним рішенням для боротьби з комахами як у приміщенні, так і надворі з огляду на екологічність, адже знищує їх електричним струмом, не використовуючи шкідливі хімічні речовини. Легкість догляду за протимоскітним ліхтарем зумовлена наявністю функції самоочищення й спеціального відділення для знищених комах.

Три режими освітлення
Протимоскітний ліхтар не тільки впорається з настирливими комахами, а й слугуватиме джерелом освітлення. Температура кольору світла – 6 000-6 500 К, доступно три режими світіння (20 %, 50 % і 100 %). Пристрій зручний у використанні, адже його можна і підвісити на гачок чи гілку, або поставити на рівну поверхню.
















| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіанти розміщення | Настільний, Підвісний |
| Вага | 627 |
| Вага в пакованні | 0.97 кг |
| Час автономної роботи | 14 |
| Час повної зарядки | 4 |
| Вхідна напруга/ток | 5 в/ 1 а |
| Гарантійний термін | 12 |
| Захист | Ipx4 |
| Джерело живлення | Вбудований акумулятор/2000 мА•год/3,7 В, Сонячна батарея |
| Об'єм в пакованні | 0.0078 м3 |
| Особливості | Фотоелектричний датчик, Функція самоочищення, Відсік для комарів |
| Застосування | На вулиці, у приміщенні |
| Розмір в пакованні | 180 х 180 х 240 мм |
| Розміри | 165 x 215 |
| Режим освітлення | 20% - 50% - 100% |
| Тип | Ліхтар, Знищувач комарів |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Основні | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 099 ₴










