
Машинка для стрижки Ardesto HC-Y10-B мережа+акум. насадок-1 сталь чорний
- Готово до відправки
- Код: HC-Y10-B
699 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис ARDESTO Машинка для стрижки HC-Y10-B/5 Вт/чорний/LED-індикація заряду
Компактна машинка для підстригання волосся ARDESTO HC-Y10-B виконана в чорному кольорі. Модель потужністю 5 Вт оснащена сталевим лезом 5Cr13 і лезом із нержавіючої сталі 3Cr13. Пристрій має вбудований акумулятор і можливість регулювання довжини підстригання без використання насадок (від 0,5 до 1,5 мм). До того ж у комплекті є одна насадка, що має 10 рівнів довжини зрізу – від 1 до 10 мм.Завдяки LED-індикатору на корпусі зручно контролювати стан заряду батареї у відсотках. Час роботи від акумулятора – до 45 хвилин, а повністю заряд відновлюється впродовж 90 хвилин. Заряджання здійснюється за допомогою кабелю USB (мережевого адаптера в комплекті немає).















Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість установок довжини | 10 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.22 кг |
| Час зарядки | 1.5 |
| Час роботи | 45 |
| Заряджання від USB-порту | Так/ (мережевий адаптер до комплекту не входить) |
| Індикатор заряджання | Да / LED |
| Джерело живлення | Акумулятор |
| Кількість насадок у комплекті | 1 шт |
| Комплектація | Олія, щіточка для чищення, Насадка-гребінь, Usb-кабель, Інструкція, Гарантійний талон, Машинка для стриження |
| Материал лезвий | Сталь / 5Cr13 фіксована частина, Нержавеющая сталь / 3Cr13 рухома частина |
| Потужність | 5 |
| Об'єм в пакованні | 0.0007 м3 |
| Розмір в пакованні | 50 х 80 х 170 мм |
| Регулювання довжини стриження | Регулятором |
| Тип | Для волосся |
- Ціна: 699 ₴










