
Навушники 2E RainDrops Light True Wireless Waterproof Mic White
- Немає в наявності
- Код: 2E-EBTWRDLWT
600 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис 2E Навушники RainDrops Light True Wireless Waterproof Mic White
Повністю бездротові навушники з кейсом для підзарядки, мікрофоном та вологозахистом IPX5. Для підключення використовується Bluetooth 5.0. Час автономної роботи навушників становить 5 годин, а загальна робота з кейсом становить до 20 годин. Магнітна фіксація дозволяє легко помістити вкладиші в кейс, а при вилученні відбувається автоматичне з’єднання навушників з пристроєм. 2E RainDrops укомплектовані силіконовими амбушурами трьох розмірів і кабелем USB Type-C для зарядки кейса.





Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Вид навушників | Вкладиші |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| У режимі очікування | 150 |
| Варіанти підключення | Bluetooth |
| Версія Bluetooth | 5.0 |
| Вага | 4 |
| Вага в пакованні | 0.13 кг |
| Вологозахищений корпус | Да / IPX5 |
| Час зарядки | 1 |
| Час роботи | 5 |
| Діаметр динаміка | 10 мм |
| Довжина кабелю/радіус дії | 10 |
| Ємність акумулятора | 50 |
| Максимальна потужність | 10 |
| Призначення | Для мобільних пристроїв |
| Об'єм в пакованні | 0.0005 м3 |
| Особливості | Магнітний фіксатор, Швидке заряджання/Type C, Сенсорне керування, Автоматична активація та сполучення |
| Розмір в пакованні | 130 х 90 х 40 мм |
| Тип | Бездротові |
| Тип кріплення | Внутрішньовушне |
| Тип мікрофону | Всеспрямований |
| Частотний діапазон | 20гц-20,000гц / (Частота радиомодуля: 2.4GHz-2.4835GHz) |
- Ціна: 600 ₴






